FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA
 
2018
Cupa României
CN de Junioare si Senioare
CN Juniori Mici
17th Irina Deleanu Cup
Campionatele Nationale Copii
 
2017
Cupa României
CN de Junioare si Senioare
CN Juniori Mici
Curs National Arbitri
16th Irina Deleanu Cup
Campionatele Nationale Copii
 
2016
CN Juniori Mici
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2015
World Cup & Irina Deleanu Cup
7th Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2014
6th Spring Cup
13th Irina Deleanu Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2013
World Cup & I.Deleanu Trophy
5th Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2012
Irina Deleanu Orange Trophy
4th Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
Concursuri internationale
 
2011
Irina Deleanu Orange Trophy
3rd Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
Concursuri internationale
 
2010
Irina Deleanu Orange Trophy
Campionatele Zonale Copii
Campionatele Nationale Copii
CZ de Junioare si Senioare
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2009
Irina Deleanu Orange Trophy
CN Copii si Juniori Mici
CN de Junioare si Senioare
Cupa Romaniei
 
2008
Cupa Irina Deleanu
 
© Carlo di Giusto
 
© Valeriu Sprintu
 
 

PRIMELE 10 GIMNASTE ALE ANULUI 2011

   
1. ALEXANDRA PISCUPESCU
- CS Olimpia Bucuresti
- Locul 13 la Campionatele Europene ............. - Locul 17 la Campionatele Mondiale  
2. ANDRADA ANTON
- CSU Oradea
- Locul 13 la Campionatele Europene  
3. STEFANIA CHIRIAC
- CSM Arad
- Locul 2 la Campionatele Nationale  
4. ADRIANA TEOCAN
- CS Olimpia Bucuresti
- Locul 3 la Campionatele Nationale  
5. DIANA VÃLEANU
- CSS Resita
- Locul 1 la Campionatele Nationale  
6. DIANA PAVEL
- CSS Anghel Saligny Iasi
- Locul 2 la Campionatele Nationale  
7. LUIZA FILIORIANU
- CS Olimpia Bucuresti
- Locul 1 la Campionatele Nationale  
8. ANDREEA VERDES
- CSS Anghel Saligny Iasi
- Locul 2 la Campionatele Nationale  
9. FRANCESCA BACIU
- CS Olimpia Bucuresti
- Locul 1 la Concursul Eurogym Cup  
10. DENISA MAILAT - CS Olimpia Bucuresti
- Locul 1 la Campionatele Nationale
 
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA
© 2008 - Federatia Romana de Gimnastica Ritmica - webdesigner Liliana Baescu