FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA
 
2017
Cupa României
CN de Junioare si Senioare
CN Juniori Mici
Curs National Arbitri
16th Irina Deleanu Cup
Campionatele Nationale Copii
 
2016
CN Juniori Mici
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2015
World Cup & Irina Deleanu Cup
7th Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2014
6th Spring Cup
13th Irina Deleanu Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2013
World Cup & I.Deleanu Trophy
5th Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2012
Irina Deleanu Orange Trophy
4th Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
Concursuri internationale
 
2011
Irina Deleanu Orange Trophy
3rd Spring Cup
Campionatele Nationale Copii
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
Concursuri internationale
 
2010
Irina Deleanu Orange Trophy
Campionatele Zonale Copii
Campionatele Nationale Copii
CZ de Junioare si Senioare
CN de Junioare si Senioare
Cupa României
 
2009
Irina Deleanu Orange Trophy
CN Copii si Juniori Mici
CN de Junioare si Senioare
Cupa Romaniei
 
2008
Cupa Irina Deleanu
 
© Carlo di Giusto
 
© Valeriu Sprintu
REZULTATE CUPA MUNICIPIULUI BUCURESTI LA GIMNASTICA RITMICA
 

Mica Gimnasta:        Locul I – Alexandra Agiurgiuculesei (CS „Anghel Saligny” Iasi)

                                    Locul II – Anca Sãvoiu (ANEFS Bucuresti)

                                    Locul III – Livia Harcan (CS Municipal Ploiesti)

 

Categoria a IV-a      Locul I – Stefana Popa (CS „Anghel Saligny” Iasi)

                                    Locul II – Alexandra Agiurgiuculesei (CS „Anghel Saligny” Iasi)

                                    Locul III – Andra Ungureanu  (CS „Anghel Saligny” Iasi)

 

Categoria a III-a      Locul I – Diana Pavel (CS „Anghel Saligny” Iasi)

                                    Locul II – Alexandra Duman (CS Olimpia Bucuresti)

                                    Locul III – Cati Samata (CS Olimpia Bucuresti)

 

Categoria a II-a       Locul I – Alexandra Piscupescu (CS Olimpia Bucuresti)

                                    Locul II – Adriana Teocan (CS Olimpia Bucuresti)

 

Alexandra Agiurgiuculesei - CS "Anghel Saligny" Iasi

Livia Harcan - CS Municipal Ploiesti

 
 
 

Premiere "Mica Gimnasta"

Anca Savoiu - ANEFS Bucuresti
 
 

Premiere Categoria a IV-a
 
Irina Deleanu
 

Premiere Categoria a III-a

Premiere Categoria a II-a
 
 

Premiere participanti "Mica Gimnasta"

 
 
     
 
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA
© 2008 - Federatia Romana de Gimnastica Ritmica - webdesigner Liliana Baescu